Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1987 yılından beri İzmir’de üretim yapan firmanın ürünlerini internet kanalıyla pazarlamak amacıyla 2006 yılında http://www.mooblemarkt.com/ sitesinden satışa başlandı. Kurulduğundan beri dürüstlük ve kaliteden de ödün vermeden müşterilerini daima en iyiyle buluşturmaya çalıştı. Yoğun talebe site altyapısının ve adının uygun olmamasından dolayı 2009 yılından itibaren http://www.mobilyakeyfi.com/ sitesi üzerinden internet satış hayatına devam etmeye başladı. 2010 yılı başlarında sadece internet satışlarının daha organizasyonel bir şekilde ilerlemesi amacıyla Mobilya Keyfi İnternet Teknolojileri ve Mobilya San.İç ve Dış Tic.ltd.Şti. kuruldu ve satışlar bu şirket üzerinden yapılmaya başlandı.
Şu an www.mobilyakeyfi.com sitesinde bizim üretiyor olduğumuz ürünlerin dışında 50 üzerinde üretici firmanın ürünü yer almakta ve her geçen gün ürün sayısı, sipariş miktarı ve görüşülen ve anlaşılan üretici firma sayısı çığ gibi büyümektedir.
Bir çok önemli kuruluşta referansları bulunan Mobilyakeyfi, sabit ve hareketli ofis mobilyaları, ofis oturma grupları ve makam odaları tefrişi konularında, özel şirketler, devlet daireleri, üniversiteler ve hastanelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahiptir.
Mobilyakeyfi  sunduğu mal ve hizmetleri büyük çoğunluğunu kendisi imal eder, teknik kadrosuyla montajını yapar ve satış sonrası verdiği teknik destek ile de müşteri ilişkilerini daima sıcak tutmayı hedefler.
www.mobilyakeyfi.com sitesinde de tüm Türkiye’yi fiyat/performans oranı yüksek ürünlerle buluşturmayı ilke edinmiştir.
Türkiye’nin her yerine sadece bir tıkla taksit imkanlarıyla uygun kargo avantajıyla müşterilerini daima en iyiyle buluşturmaya davet eder. 

MİSYONUMUZ 

Ekonomik başarının ancak sosyal sorumluluk ve topluma katkı ile anlam kazanacağına olan inancımız ile sektörümüzdeki öncü kuruluşlardan olmak,
Pazarlarda araştırmaya ve geliştirmeye vereceğimiz önemle doğru orantılı olarak beklentilerin de ötesinde ürün ve süreç performansımız ile memnun müşteri ağımızı hedef pazarlarda sürekli geliştirerek kontrol altında bir gelişme eğrisi elde etmek.
Hayata kolaylık getiren estetik ürünlerin üretimini gerçekleştirmek. Üretici firmaların ürünlerini yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da satılmasını sağlamak

VİZYONUMUZ 

Gelişen , toplumun sosyal gelişimine katkıda bulunan , global pazarlarda sektöründe öncü  kuruluşlardan olmak. Amatör ruhu kaybetmeden, profesyonel anlayışla çalışmalarında kaliteyi esas alarak hizmet vermek. Verdiğimiz söz şirket taahhütüdür.

KALİTE POLİTİKASI

Rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olmasından ziyade kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır.
Bu amaçla firmamız; “Mobilya Almanın En Keyifli Yolu” sloganı ile, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

E-BÜLTEN

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Güvenlik Kodu
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı